LETNIE MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY INSTRUMENTALNE Pisary 2019

Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne zaprasza chętnych do wzięcia udziału w Letnich Międzynarodowych Warsztatach Instrumentalnych, które odbędą się w terminie 11–18 sierpnia 2019 r.

Warsztaty adresowane są do uczniów szkół muzycznych pragnących poszerzyć swoje umiejętności w zakresie gry na skrzypcach, wiolonczeli, flecie i oboju. W ramach warsztatów instrumentalnych przewiduje się sześć indywidualnych lekcji dla każdego uczestnika. Warsztaty zakończone zostaną koncertem w wykonaniu uczestników.

Zajęcia z uczestnikami prowadzić będą pedagodzy:

 Zbigniew Szufłat – skrzypce,  

Anna Szufłat – skrzypce

Tadeusz Melka – wiolonczela

Ildiko Juhasz – flet (Węgry)

Cezary Futyma – obój

Po więcej informacji kliknij "WIĘCEJ INFORMACJI"

Przyjazd 11 sierpnia w godzinach popołudniowych, miejsce warsztatów Pisary koło Międzylesia - Ośrodek Wypoczynkowy "Modrzewie".

Koszt tygodniowego udziału w warsztatach łącznie z noclegami i całodziennym wyżywieniem ubezpieczeniem wynosi 900,- zł ilość miejsc u poszczególnych pedagogów jest ograniczona.

Zaliczkę za kurs w wysokości 300,- zł należy wpłacać do 25 czerwca 2018 roku          na konto DTM:  BGŻ 95 2030 0045 1110 0000 0270 4210

z tytułem warsztaty – Pisary 2019 (imię i nazwisko uczestnika).

Pozostałą część kosztów należy przesłać na powyższe konto przed rozpoczęciem kursu. (W wyjątkowych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu, w dniu przybycia na kurs). W dniu przyjazdu na kurs należy okazać dowód wpłaty organizatorom kursu.

Prosimy wypełnić kartę zgłoszenia: karta uczestnictwa oraz wypełnić Zgodę dla każdego uczestnika: zgoda, oraz zgodę na leczenie.
Najważniejsze informacje do pobrania: informacje.

Pobierz do wydruku Afisz o warsztatach oraz o koncercie finałowym!

 

Wszelkie zapytania dotyczące warsztatów proszę kierować do dyrektora artystycznego warsztatów Tadeusza Melki  tel. 501 576 995.

 

Organizator: Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne

54-107 Wrocław, ul. Maślicka 8a 

email: dtm.wroclaw@op.pl

 

Adres warsztatów:  Ośrodek Wypoczynkowy "Modrzewie"

57 -530 Międzylesie

Pisary 21

 woj. dolnośląskie

Międzylesie, pow. kłodzki