ODWOŁANE: Letnie Międzynarodowe Warsztaty Instrumentalne – Pisary 16–23 sierpnia 2020 r.

AKTUALIZACJA - ODWOŁANE ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH W ZWIĄZKU z COVID-19

Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne zaprasza chętnych do wzięcia udziału w Letnich Międzynarodowych Warsztatach Instrumentalnych, które odbędą się w terminie 16–23 sierpnia 2020 r.

Warsztaty adresowane są do uczniów szkół muzycznych pragnących poszerzyć swoje umiejętności w zakresie gry na skrzypcach, wiolonczeli, flecie i oboju. W ramach warsztatów instrumentalnych przewiduje się sześć indywidualnych lekcji dla każdego uczestnika. Warsztaty zakończone zostaną koncertem w wykonaniu uczestników.
Zajęcia z uczestnikami prowadzić będą pedagodzy:

Zbigniew Szufłat – skrzypce,  

Anna Szufłat – skrzypce

Tadeusz Melka – wiolonczela

Gaëlle Dohen – flet (Francja)

Cezary Futyma – obój
Pisary grupa

Przyjazd 16 sierpnia w godzinach popołudniowych, miejsce warsztatów Pisary koło Międzylesia - Ośrodek Wypoczynkowy "Modrzewie".

Koszt tygodniowego udziału w warsztatach łącznie z noclegami i całodziennym wyżywieniem ubezpieczeniem wynosi 1200,- zł ilość miejsc u poszczególnych pedagogów jest ograniczona.

Zaliczkę za kurs w wysokości 400,- zł należy wpłacać do 25 czerwca 2020 roku na konto DTM:  BGŻ 95 2030 0045 1110 0000 0270 4210 

z tytułem warsztaty – Pisary 2020 (imię i nazwisko uczestnika).

Pozostałą część kosztów należy przesłać na powyższe konto przed rozpoczęciem kursu. (W wyjątkowych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu, w dniu przybycia na kurs). W dniu przyjazdu na kurs należy okazać dowód wpłaty organizatorom kursu.

 

Zgłoszenia w postaci kompletu dokumentów (druk komputerowy i podpis) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy organizatora.

 

Wszelkie zapytania dotyczące warsztatów proszę kierować do dyrektora artystycznego warsztatów Tadeusza Melki  tel. 501 576 995.

 Dokumenty do pobrania i wypełnienia:

Karta zgłoszenia - Pisary

Zgoda rodziców na pobyt dziecka na warsztatach

Zgoda RODO

Oświadczenie - zgoda na leczenie

Informacje o warsztatach (do druku)

Organizator:
Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne

54-107 Wrocław, ul. Maślicka 8a 

email: dtm.wroclaw@op.pl

 

Adres warsztatów:
Ośrodek Wypoczynkowy "Modrzewie"

57 -530 Międzylesie

Pisary 21

 woj. dolnośląskie

 Międzylesie, pow. kłodzki